GID 514E — Novel Food Processing Techn. Not Dağılımı
İTÜ GID 514E (Novel Food Processing Techn.) dersinin geçmiş dönem harf notu dağılımları. 361 öğrencinin notu, 14 dönem üzerinden listelenmiştir.
En son dönem (2025-2026 Güz Dönemi): 9 öğrenci, ortalama 3.31, başarısızlık oranı %0.0.
Ders katalog bilgileri
Novel Food Processing Techn.
- Kredi
- 3
- AKTS
- 7,5
- Saat (T+U+L)
- 3+0+0
- Önkoşul
- Yok
Yeni gıda isleme teknikleri ve genel prensipleri; Gama ve UV ışınlama, darbeli ışık, darbeli elektrik alanı, ultrason, manyetik alan, yüksek basınç, yüksek yoğunluklu CO2, ohmik ısıtma, mikrodalga, doğal antimikrobiyaller, aktif ve modifiye atmosferde ambalajlama
Dönem bazında not dağılımı
2025-2026 Güz Dönemi
9 öğrenci · Ortalama 3.31 · Başarısız %0.0
| Not | Öğrenci | Oran | Dağılım |
|---|---|---|---|
| AA | 2 | %22.2 | |
| BA+ | 1 | %11.1 | |
| BA | 2 | %22.2 | |
| BB+ | 1 | %11.1 | |
| BB | 1 | %11.1 | |
| CB+ | 1 | %11.1 | |
| CC | 1 | %11.1 |
2024-2025 Güz Dönemi
12 öğrenci · Ortalama 3.38 · Başarısız %0.0
| Not | Öğrenci | Oran | Dağılım |
|---|---|---|---|
| AA | 2 | %16.7 | |
| BA+ | 1 | %8.3 | |
| BA | 2 | %16.7 | |
| BB+ | 3 | %25.0 | |
| BB | 4 | %33.3 |
2023-2024 Güz Dönemi
23 öğrenci · Ortalama 2.88 · Başarısız %8.7
| Not | Öğrenci | Oran | Dağılım |
|---|---|---|---|
| AA | 1 | %4.3 | |
| BA+ | 4 | %17.4 | |
| BA | 2 | %8.7 | |
| BB+ | 3 | %13.0 | |
| BB | 7 | %30.4 | |
| CB+ | 1 | %4.3 | |
| CB | 1 | %4.3 | |
| CC+ | 1 | %4.3 | |
| CC | 1 | %4.3 | |
| FF | 2 | %8.7 |
2022-2023 Güz Dönemi
15 öğrenci · Ortalama 2.80 · Başarısız %6.7
| Not | Öğrenci | Oran | Dağılım |
|---|---|---|---|
| AA | 1 | %6.7 | |
| BA | 5 | %33.3 | |
| BB | 3 | %20.0 | |
| CB | 3 | %20.0 | |
| CC | 2 | %13.3 | |
| VF | 1 | %6.7 |
2021-2022 Bahar Dönemi
17 öğrenci · Ortalama 2.44 · Başarısız %23.5
| Not | Öğrenci | Oran | Dağılım |
|---|---|---|---|
| AA | 4 | %23.5 | |
| BA | 2 | %11.8 | |
| BB | 4 | %23.5 | |
| CB | 1 | %5.9 | |
| CC | 2 | %11.8 | |
| FF | 2 | %11.8 | |
| VF | 2 | %11.8 |
2021-2022 Güz Dönemi
27 öğrenci · Ortalama 2.39 · Başarısız %18.5
| Not | Öğrenci | Oran | Dağılım |
|---|---|---|---|
| AA | 3 | %11.1 | |
| BA | 4 | %14.8 | |
| BB | 7 | %25.9 | |
| CB | 3 | %11.1 | |
| CC | 5 | %18.5 | |
| FF | 3 | %11.1 | |
| VF | 2 | %7.4 |
2020-2021 Bahar Dönemi
20 öğrenci · Ortalama 3.05 · Başarısız %5.0
| Not | Öğrenci | Oran | Dağılım |
|---|---|---|---|
| AA | 4 | %20.0 | |
| BA | 5 | %25.0 | |
| BB | 7 | %35.0 | |
| CB | 1 | %5.0 | |
| CC | 2 | %10.0 | |
| VF | 1 | %5.0 |
2019-2020 Bahar Dönemi
26 öğrenci · Ortalama 3.08 · Başarısız %7.7
| Not | Öğrenci | Oran | Dağılım |
|---|---|---|---|
| AA | 7 | %26.9 | |
| BA | 6 | %23.1 | |
| BB | 7 | %26.9 | |
| CB | 4 | %15.4 | |
| FF | 2 | %7.7 |
2018-2019 Bahar Dönemi
24 öğrenci · Ortalama 2.92 · Başarısız %8.3
| Not | Öğrenci | Oran | Dağılım |
|---|---|---|---|
| AA | 5 | %20.8 | |
| BA | 6 | %25.0 | |
| BB | 5 | %20.8 | |
| CB | 4 | %16.7 | |
| CC | 2 | %8.3 | |
| VF | 2 | %8.3 |
2017-2018 Bahar Dönemi
29 öğrenci · Ortalama 2.33 · Başarısız %24.1
| Not | Öğrenci | Oran | Dağılım |
|---|---|---|---|
| AA | 3 | %10.3 | |
| BA | 4 | %13.8 | |
| BB | 8 | %27.6 | |
| CB | 7 | %24.1 | |
| FF | 7 | %24.1 |
2016-2017 Bahar Dönemi
37 öğrenci · Ortalama 2.24 · Başarısız %27.0
| Not | Öğrenci | Oran | Dağılım |
|---|---|---|---|
| AA | 4 | %10.8 | |
| BA | 4 | %10.8 | |
| BB | 12 | %32.4 | |
| CB | 6 | %16.2 | |
| CC | 1 | %2.7 | |
| FF | 5 | %13.5 | |
| VF | 5 | %13.5 |
2015-2016 Bahar Dönemi
44 öğrenci · Ortalama 2.67 · Başarısız %13.6
| Not | Öğrenci | Oran | Dağılım |
|---|---|---|---|
| AA | 6 | %13.6 | |
| BA | 4 | %9.1 | |
| BB | 22 | %50.0 | |
| CB | 3 | %6.8 | |
| CC | 3 | %6.8 | |
| FF | 6 | %13.6 |
2014-2015 Bahar Dönemi
46 öğrenci · Ortalama 2.48 · Başarısız %15.2
| Not | Öğrenci | Oran | Dağılım |
|---|---|---|---|
| AA | 3 | %6.5 | |
| BA | 8 | %17.4 | |
| BB | 13 | %28.3 | |
| CB | 10 | %21.7 | |
| CC | 5 | %10.9 | |
| FF | 4 | %8.7 | |
| VF | 3 | %6.5 |
2013-2014 Bahar Dönemi
32 öğrenci · Ortalama 2.28 · Başarısız %21.9
| Not | Öğrenci | Oran | Dağılım |
|---|---|---|---|
| AA | 2 | %6.3 | |
| BA | 5 | %15.6 | |
| BB | 7 | %21.9 | |
| CB | 9 | %28.1 | |
| CC | 2 | %6.3 | |
| FF | 7 | %21.9 |